LV
 Latvijas Sāpju izpētes biedrība / Forums
Latvijas Sāpju izpētes biedrība
Latvijas Sāpju izpētes biedrība
Maskavas iela 40,
Rīga,Latvija


26870983
dzvavere@gmail.com

Atpakaļ

FibromialģijaNeciešamas muskuļu un to stiprinājuma vietās pe kaula.Sāp visur gan lielie muskuļi,gan vissīkākie-pirkstu,asteskaula,pat acu.Grūti apsēsties,bet vēl grūtāk piecēlties.Visu laiku jāmaina gan sēdēšanas pozas, pat naktī,no rīta ,ja neizstaipa taisni ceļgalus,no sāpēm nevar uzstāties uz kājām.Bet kā mainīsi pozu ejot!,tad ir tā,ka liekas līdz mājai sevi,,neaiznesīsi''Ir izteikta muskuļu trīce vai dziļa smalka vibrācija,pat naktīs;pa ķermeniklejo muskuķu tiki,kas ir pat ar aci saskatāmi.
Lūdzu,palīdziet! pie nerologiem esmu griezusies,bet antidepresanti un miorelaksanti nepalīdz,bet pastiprina nomāktību un nogurumu!


Rakstu ievietoja: Fibromialģija
     Komentēt ->
Dzintra
Datums: 2015-03-17

Fibromialģijas pacientu kompleksā terapijā ļoti efektīvas ir fizikālās medicīnas metodes, minerālvannas, virpuļvannas, magnēta terapija, polarizētā un lāzera gaisma, medikamentu elektroforeze ar bromu vai zinku, mikrostrāvas Alpha-stim, franklinizācija, darsonvalizācija u.c.

Kad sāpes mazinās - tad izmanto dūņu aplikācijas, vieglu masāžu, pievieno kustību terapiju.

Katrā individuālā gadījumā pacients ir jāizvērtē un dinamiski ārstējot, sastādam individuālu plānu, vēlākā periodā nozīmējam arī kūrorta terapiju.

Ieteicams griezties pie fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta, piem., stacionārā "Gaiļezers", 67042716.Atpakaļ

Komentēt:

vārds:

[b]text[/b] text; [i]text[/i] text [url]http://testlink.lv[/url] http://testlink.lv; [img]http://testlink.lv/bilde.jpg[/img]


Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 


Visas ziņas