LV
 Latvijas Sāpju izpētes biedrība / Forums
Latvijas Sāpju izpētes biedrība
Latvijas Sāpju izpētes biedrība
Maskavas iela 40,
Rīga,Latvija


26870983
dzvavere@gmail.com

Atpakaļ

MigrēnaVai migrēnas slimniekiem arī būtu noderīgi griezties pie algologa, jeb tomēr tā ir pārāk specifiska slimība un jāturpina konsultācijas ar neirologu?

Rakstu ievietoja: Jānis
     Komentēt ->
KAGAINIS
Datums: 2010-11-11
Kā var noņemt nieru koliku sāpes, kuras ik pēc 3 gadiem rodas, liecinot, ka jāskalda nierakmeņus. Pat tad, ja esmu ar mieru maksāt pilnu izcenojumu, man,ar ļoti, ļoti lielām sāpēm ir jāgaida vismaz 3 nedēļas. Ko man darīt - par nauda nepalīdz? Diklofenaks noārda manu kuņgi un iekšas.Mocos jau 10 dienas, gaidot uz rindu ARS.
Didzis Meļķis
Datums: 2010-12-04
Ō, beidzot šausmīgais vārds, kas laikam attiecas uz saviem 10% cilvēku, ir ievērots arī šajā "forumā" (līdz šim statistika bija 0). Labs jautājums, Jāni, ne? PSRS nebija seksa, bet LV aizvien vēl nav migrēnas. Man ir 41, un kādu 20 gadu laikā NEVIENS L-ā manu migrēnu ne tikai nav mēģinājis ārstēt kā tādu, bet pat nav par tādu uzstādījis. "Galvas sāpes" ir lietotais - neadekvātais - termins. ASV atkal mums ir kādu gadsimtu priekšā izpratnē un risinājumos. Bet mēs, migrēniķi, dzīvojam un ciešam šeit... Šorīt agrumā atkal izdzēru pāris ES diemžēl nenopērkamas pretsāpju (bet ne pretmigrēnas pēc būtības) Excedrin tabletes, un, balansēdams uz vemšanas robežas, mēģinu izdzīvot šo brīvdienu ģimenē un drusku arī pastrādāt. Varbūt beidzot uzradīsies kāds saprātīgs neirologs vai kas, kuram pašam ir migrēnas sabojāta dzīve, lai veltītu tam pienācīgu uzmanību? Nenovēlu to nevienam, bet laikm jau tikai paša sāpes šai jomā rada apziņas un attīstības lēcienus.
S.V.
Datums: 2011-02-07

Piekrītu, ka migrēnas ārstēšananai Latvijā ir ierobežoti resursi un iespējas, jo pasaulē bez tabletēm izmanto arī citas metodes, piemēram, biofeedback metodi. Protams , arī šai metodei ir zināmi ierobežojumi un tā nebūs derīga un pieejama visiem, bet tomēr tā ir iespēja!Patreiz pieejami tikai informācijas resursi angļu u.c. valodās, bet tapšanas stadijā ir arī mājas lapa latviešu valodā, jo drīzumā arī Latvijā plānots ieviest šo metodi.
Bez migrēnas ši metode var palīdzēt arī hroniskām muguras sāpēm, saspringuma galvas sāpēm, trauksmes sindromiem u.c . ar pārmērīgu stresu saistītām problēmām. SEKOJIET IENFORMĀCIJAI INTERNETĀ!

T.L.
Datums: 2012-12-06

Man sāp galva jau 18 diennakti pēc kārtas, bet arī tas nav rekords. Pirms 17 gadiem vairākus gadus pēc kārtas mocījos 27 diennaktis mēnesī.Ārsti piedāvāja pamēģināt vienas zāles, tad citas, tad vēl...Nav pat diagnozes MIGRĒNA. Pēc 14 moku pilniem gadiem izmisuma vadīta nopirku CINIE - palīdzēja pēc 3h. Tagad šīs zāles lietoju, taču ne vienmēr arī tās palīdz(kā piem. šobrīd). Man nav spēka dzīvot... kur nu vēl strādāt un priecāties par dzīvi...........gan jau saņemšos.

Dz.
Datums: 2015-03-19

Pie sāpēm, kuras atkārtojas, ir jāizslēdz akūtie cēloņi, jānoprecizē diagnoze, tomēr, ja viss it kā ir izmeklēts,

tad ļoti vēlams nonākt pie fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta, kurš var izvērtēt stāju, gaitu, pēdu formu, muskuļu sasprindzinājumu ķermenī un sākt savest kārtībā disfunkcijas soli pa solītim, jo ir jāzin arī darba vide, ieraduma pozas, un citi ikdienas sīkumi, kam parasti nepievēršam uzmanību, piem., vai elpojot to darām pareizi!!!

Ar cieņu, 67042716Atpakaļ

Komentēt:

vārds:

[b]text[/b] text; [i]text[/i] text [url]http://testlink.lv[/url] http://testlink.lv; [img]http://testlink.lv/bilde.jpg[/img]


Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 


Visas ziņas